Jakiego smartfona kupić?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • czto
    Rider
    • 2010
    • 546
    • Octavia III (5E3)
    • CZDA 1.4 TSI 150 KM

    Zamieszczone przez pskosz
    Panowie a taki telefon
    Wart swojej ceny
    http://www.x-kom.pl/p/264341-smartfo...#specification
    Poczytaj:
    [section:Obudowa / Ekran] Meizu to jedna z najbardziej cenionych chińskich marek produkujących smartfony. Produkty tej firmy są z reguły ładne, solidne i świetnie wyposażone, a przy tym niedrogie. Przed Wami najtańszy i najmniejszy model z portfolio tego producenta - Meizu M2. Obudowa i jakość wykonania Warto na początek wspomnieć, że telefon jest bardzo mały i
    2004 Renault Thalia 1.4 RT,
    2008 Citroen Xsara Picasso 1.6 Exclusive- nadal w użyciu
    2009 Renault Clio MTV 1.4
    2010 Skoda Octavia IIFl 1.4 TSI Ambiente
    2016 Skoda Octavia III 1.4 TSI Ambition + Amazing + kilka ficzerów

    Komentarz

    • sygnet
      Classic
      • 2012
      • 10

      Ja cały czas zastanawiam się na zakupem jakiegoś chinola już prawie kupiłem Letv x500.
      Ciekawe są też Xiaomi, za jakiś czas mają wypuścić Mi5.
      Poczekam trochę jeszcze, zawsze to jakaś alternatywa dla drogich flagowców.

      Wolę kupić fona za gotówkę niż kredytować w abonamencie...

      Komentarz

      • czto
        Rider
        • 2010
        • 546
        • Octavia III (5E3)
        • CZDA 1.4 TSI 150 KM

        Niedawno pojawił się Honor 5x. Specyfikacja wygląda zachęcająco, do tego metalowa obudowa i niezła cena, ktora zapewne niedługo spadnie.
        2004 Renault Thalia 1.4 RT,
        2008 Citroen Xsara Picasso 1.6 Exclusive- nadal w użyciu
        2009 Renault Clio MTV 1.4
        2010 Skoda Octavia IIFl 1.4 TSI Ambiente
        2016 Skoda Octavia III 1.4 TSI Ambition + Amazing + kilka ficzerów

        Komentarz

        • dawcio
          RS
          • 2015
          • 3431
          • Octavia III (5E3)
          • CHZD 1.0 TSI 115 KM

          Zamieszczone przez czto
          Zawsze jak negocjuje, podkreślam z mocnym naciskiem staż w sieci, terminowe płacenie rachunków i takie tam pierdoły, łącznie z tekstem typu "Wie Pani, nie mam parcia na orange, mogę przenieść numer do konkurencji, gdzie dostaje świetną ofertę".
          Oczywiście, zawsze poprzez telefoniczne BOK, żadnych stacjonarnych salonów.
          Też tak robię w T-mobile i jestem zadowolony
          Dawid
          czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

          Komentarz

          • BANDIT
            Ambiente
            • 2010
            • 185

            Witam
            obecnie XIAOMI robi wyprzedaże, pewnie za raz wejdą nowe modele.
            Żonie po prostu bez ostrzeżenia przestał działać Samsung Core Plus to zamówiłem
            XIAOMI Redmi 2 note - 2gb ram 32 gb całość wyszło cos kolo 880 zł
            niby można kupić taniej na allegro ale jak popytałem to i tak wszystko idzie z chin i moze wpasc na VAT
            Ja wziałem

            + cover za 9,99 + 5$ gwarancja na następny rok + 5% za ubezpieczenie od VAT (oni zwracają jak wpadnie do zapłaty)
            niestety przesyłka dhl 20$

            ale myślę że telefon wart ceny
            pozdr
            Krzysztof
            4OO - SKODA OCTAVIA II 1,9 TDI Ambiente (2004)

            Komentarz

            • kazik4x4
              RS
              • 2008
              • 2728

              Zamieszczone przez no_fear
              Zamieszczone przez czto
              JA - nielimitowane wszystko (rozmowy do wszystkich, sms, mms) + 400 min roaming + 25 GB dane pakietowe - wszystko za 29,90 PLN
              rewelacja :shock:

              ja siedzę w Virgin (nielimitowane rozmowy, sms + póki co 5 GB) za 29 zł
              ale widać czas poszukać czegoś lepszego
              a mi w tym roku wypada jubileusz 20 lat z jednym numerem w Plus GSM

              Komentarz

              • czernobyl
                L&K
                • 2008
                • 1276
                • Octavia III (5E3)
                • BFQ 1.6 MPI 102 KM
                • BSE 1.6 MPI 102 KM
                • CZDA 1.4 TSI 150 KM

                Zamieszczone przez BANDIT
                Witam
                obecnie XIAOMI robi wyprzedaże, pewnie za raz wejdą nowe modele.
                Żonie po prostu bez ostrzeżenia przestał działać Samsung Core Plus to zamówiłem
                XIAOMI Redmi 2 note - 2gb ram 32 gb całość wyszło cos kolo 880 zł
                niby można kupić taniej na allegro ale jak popytałem to i tak wszystko idzie z chin i moze wpasc na VAT
                Ja wziałem

                + cover za 9,99 + 5$ gwarancja na następny rok + 5% za ubezpieczenie od VAT (oni zwracają jak wpadnie do zapłaty)
                niestety przesyłka dhl 20$

                ale myślę że telefon wart ceny
                mam od ponad miesiąca mi4c - bardzo dobry telefon, jedyne moje zastrzeżenie, to słabawa wibracja (trudno wyczuć gdy telefon leży w kaburze na pasku - z wcześniejszym s3 nie było problemów z wyczuciem, że coś przychodzi)
                generalnie polecając xiaomi warto pamiętać, że standardowo instalowane jest tam MIUI, czyli b. mocno zmodyfikowany android i nie jest to dla każdego modyfikacja na korzyść. osobiście po tygodniu wymiękłem z MIUI i przesiadłem się na cyanogenmod 12.1, czyli wizualnie i obsługowo jak zwykły android z kilkudziesięcioma usprawnieniami;
                z redmi/redmi note 2/3 jest trudniej niż z modelami mi4/mi4c/mi4i, bo na procesory mediateka nie ma źródeł=>najczęściej nie ma innych wersji androida niż ta od producenta (tzn. rzadko dobrze działają), a w razie narzekań jakiekolwiek rzeczy w miui na ich forach obskakuje cię banda fanboyów i zamiast szukać rozwiązania, to brandzluje się nad zajebistością i miodnością MIUI

                Komentarz

                • piramida
                  RS
                  • 2009
                  • 12222
                  • Superb III (3V3)

                  kazik4x4, u mnie już mija 12 lat z idea/orange :wink:
                  superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                  poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                  Komentarz

                  • kazik4x4
                    RS
                    • 2008
                    • 2728

                    Zamieszczone przez piramida
                    kazik4x4, u mnie już mija 12 lat z idea/orange :wink:
                    a mi w tym roku z orange minie 11 lat tylko w tym przypadku to orange mi placi i tak będzie jeszcze co najmniej 14lat

                    Komentarz

                    • parasite
                      L&K
                      • 2011
                      • 1368

                      BANDIT, mam ten telefon. Sprawdzony w boju w podróży po Ameryce Środkowej i teraz już wiem, że to bardzo dobry wybór. Jedynie co to na początku warto zainstalować stabilną europejską wersję MIUI jeśli będzie ta chińska wersja wgrana. Jak za tą cenę to rewelacja. Telefon całkowicie zastąpił mi tablet w podróży i wszystko (rezerwacja hoteli, wymiana walut, obsługa kont, czytanie stron) wykonywałem na nim.
                      AGR 112KM, 232Nm
                      Subaru Impreza GH 2.0 150KM

                      Komentarz

                      • mikko1
                        Rider
                        • 2013
                        • 330
                        • Octavia III (5E3)
                        • CZDA 1.4 TSI 150 KM

                        To i ja wtrącę parę groszy do tematu W ciągu 15 lat przerobiłem ok. 100 telefonów i jeszcze niedawno (ok. 1-2 lata) zawsze tylko uśmiechałem się na słowo chiński telefon, bo te telefony naprawdę były adekwatne do swojej ceny. Ale dzisiaj śmiało polecam moim znajomym telefony Xiaomi, (Huawei) Honor, ZTE, Meizu. Te telefony często nie mają czego się wstydzić przy tzw. flagowcach Samsunga czy LG, a kosztują sporo mniej. Sam z Galaxy S6 Edge kilka miesięcy temu przesiadłem się na Honor 7, którego szczerze polecam, a obecnie od listopada korzystam z Lenovo Moto X Style I powiem szczerze, że mimo, iż ten telefon ma ekran taki jak Note 4 (5,7"!), to Note'a zwróciłem po dwóch dniach do sklepu, a Moto jestem oczarowany nadal i korzysta się z niego naprawdę wygodnie Także polecam zarówno Moto X Style (trochę droższa) jak również Moto X Play (tańsza)
                        Moja "córeczka"
                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...554967#1554967

                        Komentarz

                        • krissos
                          Elegance
                          • 2011
                          • 840
                          • Honda
                          • CAXA 1.4 TSI 122 KM

                          Jak by ktoś potrzebował uchwyt to mogę polecić który osobiście przetestowałem i testuję Nadaje się do telefonu i tabletu.
                          UCHWYT

                          W prawym górnym rogu jest guzik prezentacja Ładniej to wygląda
                          "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
                          ----------------------------------------------------

                          !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

                          Komentarz

                          • rafiki
                            RS
                            • 2012
                            • 15993
                            • Superb III (3V3)

                            Z innej beczki. Czy ma ktoś jakieś doświadczenia ze smartfonami (lub innym drobnym RTV) Kruger&Matz? Zainteresował mnie konkretnie LIVE 2 (zwykły, bez LTE). W testach wypada całkiem dobrze jak na swoją kategorię cenową. Odpowiada moim wymaganiom i jak porównywałem to jest tańszy od podobnych technicznie Lenovo nie mówiąc już o Sony, Samsungach itp.
                            رافال
                            Spoty
                            Cause freedom is a lonely road

                            Komentarz

                            • arturas03
                              L&K
                              • 2009
                              • 1298
                              • Toyota
                              • AGN 1.8 20V 125 KM
                              • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

                              rafiki, Gdzieś mi się obiło o uszy że podobno pękają w kieszeni. Sam się nad nimi zastanawiałem ale odpuściłem sobie jak o tym się dowiedziałem.
                              Octavia II FL 1,9 TDI 2009 r.
                              Toyota Auris II TS Hybrid 2016r.

                              Komentarz

                              • rafiki
                                RS
                                • 2012
                                • 15993
                                • Superb III (3V3)

                                arturas03, hmm...to nieciekawie :|
                                رافال
                                Spoty
                                Cause freedom is a lonely road

                                Komentarz

                                • kazik4x4
                                  RS
                                  • 2008
                                  • 2728

                                  arturas03, podobno to helmu na lewo się nie da zalozyc. Na mgsm.pl mają więcej wiedzy na ten temat.

                                  Komentarz

                                  • rafiki
                                    RS
                                    • 2012
                                    • 15993
                                    • Superb III (3V3)

                                    kazik4x4, dzięki za podpowiedź. Po przeczytaniu 12 z 28 opinii odpuszczam. Z tych 12 negatywnych było...12 :| z tego w +/- połowie przewijało się, że nie można nosić w kieszeni, bo pęka wyświetlacz a serwis mówi usterka mechaniczna i bujaj się szanowny kliencie :| ja rozumiem, że to nie jest topowy produkt rynku, ale jednak za te 400-500 zł chyba można wymagać żeby telefon przetrwał w całości :|
                                    رافال
                                    Spoty
                                    Cause freedom is a lonely road

                                    Komentarz

                                    • Maicroft
                                      Moderator
                                      S_OCP MemberModeratoRS
                                      • 2004
                                      • 25757
                                      • Audi

                                      Moj brat ma i jak u niego kazdy telefon po pol roku, max roku byl wlasnie popekany, polamany itd. to ten Kruger akurat daje rade :lol:
                                      Spritmonitor.de

                                      Komentarz

                                      • rafiki
                                        RS
                                        • 2012
                                        • 15993
                                        • Superb III (3V3)

                                        Maicroft, nie będę ryzykował, że wywalę 4 czy 5 stówek w błoto
                                        رافال
                                        Spoty
                                        Cause freedom is a lonely road

                                        Komentarz

                                        • kazik4x4
                                          RS
                                          • 2008
                                          • 2728

                                          Zamieszczone przez rafiki
                                          Maicroft, nie będę ryzykował, że wywalę 4 czy 5 stówek w błoto
                                          Podesłałem Ci linka, ale dodam, że z kilkoma osobami romawiałem na temat tych telefonów i kazdy był zadowolony. Chociazby z powodu tak banalnego, jak możliwość założenia baterii większej pojemności w jednym z modeli.

                                          A jak czytam opinie w necie, to wiem że na 100 zadowolonych może 10% wyrazi swoje zadowolenie w necie, a na 100 niezadowolonych w niecie jadu uleje ok. 50-60% - więc to weź pod uwagę.

                                          A jak barany kupuja telefony, żra kebaby, kupują za ciasne spodnie bo albo na ich wielkie dupska nie ma mniejszych albo chca mieć motywację do schudnięcia, potem w ciasne kieszenie pakują telefon razem z kluczami to potem tępaki żale na forum tym i tamtym wylewają.

                                          Komentarz

                                          • lu5asz
                                            RS
                                            • 2011
                                            • 2006
                                            • Octavia II combi (1Z5)
                                            • CAYC 1.6 TDI CR 105 KM

                                            Czy iPhone 6s wart jest dołożenia kilku stówek względem 6ki?
                                            Kondziu

                                            OCP

                                            Komentarz

                                            • BADYL
                                              RS
                                              • 2011
                                              • 2419
                                              • Octavia IV combi (NX5)
                                              • BKD 2.0 TDI 140 KM

                                              A mnie wpadł aktualnie w oko sony Xperia M5....jeżeli do maja stanieje do 300zł w moim abonamencie to prawdopodobnie go przytule :wink: jak nie to wezmę HTC M8s...chyba :P
                                              nasze auta: MÓJ SMOCZEK

                                              Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

                                              Komentarz

                                              • Dzida
                                                RS
                                                • 2006
                                                • 2253

                                                Proszę o poradę. Mam w tej chwili Sony Xperia bodajże E2, no i jest za mały :lol: Żona kupiła używanego Galaxy S3 i ten jej telefon jest sporo lepszy od mojego. Jestem totalnym laikiem jeżeli chodzi o telefony, wykorzystuje je do dzwonienia, pisania SMS-ów, czasami, naprawdę rzadko do przeglądania internetu. Aaaaaa pocztę też odbieram, w sumie dosyć często. W moim aktualnym telefonie wqrwia mnie to że czasami łapie zawiechę, a także (a może przede wszystkim) że są za małe litery przy pisaniu SMS-ów (albo moje paluchy są za duże) :lol:

                                                Chciałbym zmienić telefon, ma mieć koniecznie WiFi i w sumie tyle. Z aparatu korzystam sporadycznie. (rozumiem że nie ma już telefonów bez apartau). Pytanie: Czy LG G4C (mam nadzieję że nie pomyliłem nazwy) to dobry telefon, biorąc pod uwagę moje potrzeby?

                                                Komentarz

                                                • endryu
                                                  RS
                                                  • 2006
                                                  • 3778
                                                  • Octavia II combi (1Z5)
                                                  • CAXA 1.4 TSI 122 KM

                                                  Zamieszczone przez Dzida
                                                  Czy LG G4C (mam nadzieję że nie pomyliłem nazwy) to dobry telefon, biorąc pod uwagę moje potrzeby?
                                                  Dobry. Aż za nadto Dobra cena do jakości i wyposażenia, intuicyjna obsługa (lollipop), ładnie wygląda i się prezentuje. Kupiłem taki, szary-tytanowy synowi po jego wyborze z opinii na Mobzilli, Mgsm, Telepolis.
                                                  O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                                                  O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                                                  =================================================

                                                  Komentarz

                                                  Pracuję...